loading

Úvodem

Dream Gym není jen obyčejná posilovna nebo fitness. Dream Gym je jiný: má poslání, vizi a know how!

Poslání, mise, účel naší existence jsou jednoduché: dělat to líp, než ostatní!

Tedy neustále vylepšovat a budovat perfektní gym a fitko.

Vize naší společnosti je trvale budovat místo, které se stane nedílnou součástí životního stylu našich zákazníků a kam se budou rádi vracet.

Není to jenom o neustále se vylepšujícím equipmentu, který je v Dream Gymu skutečně na špičkové úrovni (klikněte ZDE). Neustále vylepšujeme i prostředí od sociálního zázemí, až po i ty nejmenší detaily v gymu. Samozřejmostí je také čistota celého fitness a jeho obsluha, která je u nás vždy připravena Vám pomoci - a kromě toho je také velmi příjemná, milá a iniciativní. Jsme si vědomi, co všechno znamená firemní kultura; jak je důležitá upravenost prostředí, chování zaměstnanců k zákazníkům i k sobě navzájem nebo jak firma komunikuje navenek. Naši zákazníci jsou u nás vždy na prvním místě a máme o ně upřímný zájem.

Chceme, aby se lidé v Dream Gym cítili dobře, a tak se jim snažíme vycházet maximálně vstříc, ať už co se týče výběru hudby, nebo třeba zajištěním té nejkvalitnější sportovní výživy za nejnižší možné ceny. Svým zákazníkům doporučujeme hlavně špičkové výrobce produkující skutečně fungující a vyzkoušené věci. Dovedeme ale zajistit prakticky cokoliv: u nás není nic nemožné, vše záleží jen na domluvě. Pokud to jen trochu jde, snažíme se vyjít každému vstříc s jeho požadavky! Součástí fitness studia je recepce s velkým výběrem doplňků výživy a nápojů, které Vám připravíme ke konzumaci i sebou, nebo si je můžete vychutnat v našem příjemném posezení. Zajišťujeme i zdravé jídlo v krabičkách na celý den, nechybí ani lahodná káva.

A kromě toho všeho – disponujeme know how, které jen tak někdo nenabízí: odbornost, erudovanost, zapálení do fitness a zdravého životního stylu. Nabízíme nejen služby osobních trenérů s různými specializacemi, ale i tréninky pro vrcholové a profesionální sportovce a kompenzační a rehabilitační cvičení pro všechny věkové i váhové kategorie. Samozřejmostí je i vysoce odborné poradenství v oblasti výživy a správné suplementace, nebo příprava individuálních jídelníčků pro nabírání svalové hmoty, redukci tuku nebo zlepšení celkového zdraví. Dokážeme Vás připravit na závody, a to jak v kulturistce / fitness, tak i silovém trojboji a benchpressu.

Naše motto je: Fitness je náš život… a rozumíme mu. Dokážeme Vám pomoct!

 

Společnost je vedena výživovým poradcem a fitness trenérem Romanem Maršálkem, který se v oboru aktivně pohybuje již od roku 1992.

To, že se jedná o člověka na pravém místě, potvrzuje také jeho sportovní minulost: Mistr světa a Evropy v bechpressu, mistr republiky a 5 na mistrovství světa v kulturistice, mistr republiky v silovém trojboji (dřep 290, benchpress 260, mrtvý tah 275 kg ve váhové kategorii do 90 kg). Držitel několika národních rekordů v benchpressu do 90 a 100kg (250 a 260 kg).

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

DREAM GYM s.r.o.
Ještědská 171
Hněvousice
295 01 Mnichovo Hradiště

IČO: 05222681
DIČ: CZ05222681

ADRESA PROVOZOVNY

DREAM GYM
Štefánikova ulice č. p. 1303, I patro
293 01 Mladá Boleslav

Otevírací doba

Po – Čt: 6:00 – 22:00
Pá: 6:00 – 21:00
So – Ne, svátky: 8:00 – 20:00

ZODPOVĚDNÁ OSOBA

Roman Maršálek
+420 731 296 563
roman.marsalek@gmail.com