loading

Úvodem

Dream Gym není jen obyčejná posilovna nebo fitness. Dream Gym má vizi, poslání a know how!

Naše poslání a vize jsou jednoduché - dělat to líp, než ostatní! Tedy neustále vylepšovat a trvale budovat perfektní gym, fitko, které se stane nedílnou součástí životního stylu našich zákazníků a kam se budou rádi vracet.

Není to jenom o neustále se vylepšujícím equipmentu, který je v Dream Gymu skutečně na špičkové úrovni (nové stroje GrünSport nejvyšší řady Deluxe, kardio zařízení Lifefitness, Stairmaster, Precor, vybavení na powerlifting Eleiko a mnoho velkých os a činek, speciálních adaptérů a dalších pomůcek, jako i přes 2 tuny volného závaží a jednoruček 2 – 60kg atd.). Samozřejmostí je také čistota celého fitness a jeho obsluha, která je u nás vždy připravena Vám pomoci (a kromě toho je také velmi příjemná a milá ;-))… Zkrátka je to o celkovém přístupu k našim zákazníkům, kteří jsou u nás vždy na prvním místě. Je to o know how, které Dream Gym nabízí - odbornost, erudovanost, zapálení do fitness a zdravého životního stylu. Je to hlavně o upřímném zájmu o naše zákazníky!

Chceme, aby se lidé v Dream Gym cítili dobře, a tak se jim snažíme vycházet maximálně vstříc, ať už co se týče výběru hudby, nebo třeba zajištěním té nejkvalitnější sportovní výživy za nejnižší možné ceny. Svým zákazníkům doporučujeme hlavně špičkové výrobce produkující skutečně fungující věci, jako jsou např. značky Weider, Reflex Nutrition, AllMax, Viridian Nutrition, z českých výrobců pak Extrifit, BigBoyButter, Carne Labs, Prom-IN, seženete u nás i kvalitní müsli Mixit. Dovedeme ale zajistit prakticky cokoliv: u nás není nic nemožné, vše záleží jen na domluvě. Pokud to jen trochu půjde, budeme se snažit vyjít každému vstříc s jeho požadavky!

Naše motto je: Fitness je náš život… a rozumíme mu. Dokážeme Vám pomoct!

 

Společnost je vedena výživovým poradcem a fitness trenérem Romanem Maršálkem, který se v oboru aktivně pohybuje již od roku 1992.

To, že se jedná o člověka na pravém místě, potvrzuje také jeho sportovní minulost: Mistr světa a Evropy v bechpressu, mistr republiky a 5 na mistrovství světa v kulturistice, mistr republiky v silovém trojboji (dřep 290, benchpress 260, mrtvý tah 275 kg ve váhové kategorii do 90 kg). Držitel několika národních rekordů v benchpressu do 90 a 100kg (250 a 260 kg).

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

DREAM GYM s.r.o.
Ještědská 171
Hněvousice
295 01 Mnichovo Hradiště

IČO: 05222681
DIČ: CZ05222681

ADRESA PROVOZOVNY

DREAM GYM
Štefánikova ulice č. p. 1303, I patro
293 01 Mladá Boleslav

Otevírací doba

Po – Čt: 6:00 – 22:00
Pá: 6:00 – 21:00
So – Ne, svátky: 8:00 – 20:00

ZODPOVĚDNÁ OSOBA

Roman Maršálek
+420 731 296 563
roman.marsalek@gmail.com