loading

Fitness / Gym

Naše posilovna je vybavena špičkovými stroji a zařízením pro posílení všech svalových skupin. Můžete zde využívat jak cvičení s volnými zátěžemi, trénovat na pákových / nakládacích strojích, i cvičit na strojích klasických kladkových (cihličkových), které ocení zejména začátečníci a ženy.

Silová část posilovny (strength zóna) je tvořena novými posilovacím stroji a vybavením od českého výrobce, značky Grünsport řady DELUXE. Pro řadu Deluxe je typické moderní zpracování, skvělá ergonomie a biomechanika pohybu:  toto vybavení je tím nejlepším, co v současné době věhlasná firma GrünSport nabízí! Proti jiným strojům má cvičenec více možností, jak nastavit opěrky, sedadla a úchopy. Může si tedy najít polohu, která mu je nejpříjemnější, a která kopíruje jeho přirozené pohyby. Díky tomu si každý sportovec stroj přizpůsobí tak, aby cvičil správně, efektivně a zároveň co nejekonomičtěji. Většina strojů z této kolekce má kladku se závažím hned vedle sedačky, a ne za ní. Cvičící tak kvůli změně závaží nemusí opouštět cvičební pozici. Lidé, kteří na sport normálně nemají čas, ocení jednoduché ovládání, které pochopí každý. Snadnou obsluhu uvítají i profíci, které při cvičení nic nezdržuje, a o to víc se mohou soustředit na svůj výkon. Stroje Deluxe na první pohled zaujmou svým vzhledem. Mají zakulacené hrany, které jsou zajímavým a velmi moderním designovým prvkem. Stroje jsou vhodné i pro rehabilitaci a také jako cvičební stroje pro seniory a pochopitelně i ženy. Zmínit můžeme zvlášť mohutný, univerzální Hacken dřep a obrovský Legpress s nosností 1000kg, se kterými perfektně procvičí spodní končetiny i lidé s pohybovým omezením. Pochopitelně nechybí oblíbené addukce a abdukce (snožování a roznožování, které je zvlášť účinné pro cvičení zadečku u žen), předkopávání a zakopávání v leže pro procvičení stehen, a špičkový stroj pro izolované procvičení hýžďových svalů a mnoho dalších. Kompletní přehled našeho vybavení najdete na samostatné stránce.

Jako profesionálové jsme si vědomi, že nejefektivnější trénování je dosaženo především cvičením s volnými zátěžemi. Vybavení gymu je právě pro takový způsob tréninku vybráno velmi pečlivě a čítá: dva mohutné multi-pressy (jedny pánské multifunkční svodidla s nezávislý svislým i vodorovným pohybem, jedny svodidla dámské s protizávažím a možnou aretací v libovolné výšce), CROSS klec s hrazdou a hřebeny a stojan na dřepy.

Pro cvičení horní poloviny těla disponuje Dream Gym třemi lavicemi na benchpress: vodorovnou, hlavou nahoru a polohovatelnou hlavou dolů. Pro milovníky mrtvých tahů je připravena olympijská vzpěračská platforma na mrtvý tah Arsenal s komfortní šířkou 250cm a nosností 500kg. U platformy najdete kromě běžné osy i robustní T-BAR (speciální osa pro deadlift s technikou šetřící bederní část zad) vyrobený na míru firmou Grünsport, a olympijskou osu ATX sumo DeadLift Bar s hladkými konci a s rýhováním ve středu osy. Tedy jak již název napovídá vynikající osu pro mrtvý tah "sumo" technikou. Královskou trojku (powerlifterské disciplíny - dřep, mrtvý tah a tlak na lavici) mohou návštěvníci provádět prostřednictvím 5 špičkových volných os na powerlifting ATX Barbarian edice "Black Mamba" s nosností 700kg. Pro dřepy je možno využít ještě speciální dřepovací osu ATX Safety Squat Bar, která pomáhá dodržet správnou techniku dřepu, tzn. mít rovná záda a vyhnout se přílišnému předklánění.

Perličkou je pak Eleiko powerlifting soutěžní sada o hmotnosti 285kg, obsahující osu, uzávěry a disky - vše schválené IPF. Zvláště cvičenci se soutěžními ambicemi se tedy nemusí obávat, že jimi používá zátěž neodpovídá skutečnosti, jak je bohužel standardem u neocejchovaných závažích. Kotoučů se standardizovaným 50 mm průměrem je ve fitku více jak 2500kg, a to v rozmezí od 2 – 25kg.

Jednoručky zde najdete od 2kg do 70kg pro pány (GrünSport), odstupňované po 2kg, pro slabší pohlaví pak sadu od 1kg do 10kg (Jordan). Pro cvičení s volnou zátěží jsou zde 4 polohovací lavičky hlavou nahoru a jedna lavice hlavou dolů. Kromě krátkých 10kg tvarovaných (EZ) nakládacích os je Dream Gym vybaven sadou bicepsových, lomených a rovných obouručních os, a to ve váhovém rozpětí od 10 – 55kg, odstupňovaných po 5kg (celkem tedy 10 ks obouručních činek).

Srdce Dream gymu tvoří dvě spojené masivní věže umístěné uprostřed hlavního sálu,  které umožňují procvičit všechny svaly pomocí mnoha speciálních adaptérů. Věže jsou, jako i jiné zařízení gymu, vyrobené podle speciálního požadavku nejznámějšího a nejúspěšnějšího českého kulturisty, Tomáše Bureše, který identickými věžemi vybavil své dvě posilovny Olympia fitness. Speciální sestavení a konstrukce umožňují nespočet cvičebních variací, které dokonale zabrání stagnaci a dovedou Vás efektivně k Vašim vysněným cílům.

Skvěle je fitness vybavené i v kardio zóně. Zde najdete pět běhacích pásů řady Integrity nejznámějšího světového výrobce, firmy Life Fitness. Dále eliptický, nebo též crossový trenažér Precor, který je velmi oblíbený pro svou universálnost, při cvičení dochází k zatížení většiny svalových skupin a je vhodný k redukci tuku i zvyšování sportovní výkonnosti. Nechybí ani cyklotrenažér – profi stacionární kolo Life Fitness. Bezesporu nejzajímavějším kouskem kardio zóny je pak schodišťový trenažér Stepmill firmy Stairmaster, který využijí především dámy pro bezvadné tvarování zadečků, a dále kdokoli pro kardiovaskulární trénink a zvýšení fyzické kondice.

Ve funkční / strečink zóně jsou k dispozici žebřiny, originální bosu, míče různých velikostí, zátěžové vaky, plyometrické boxy, medicinbaly, kettlebelly 2 – 36kg, posilovací gumy - expandery, tréninkové lodní lano, závaží na ruce a nohy, závěsné posilovací systémy TRX, ale i drobné pomůcky jako švihadla, overbally a mnoho dalšího. Zapůjčit si můžete i vysoce kvalitní vzpěračské opasky různých velikostí pro obě pohlaví (Madmax, Power System, Harbinger).

A pokud si po přečtení této stránky nevíte rady, jak a kde vlastně začít… Nebojte se zeptat, rádi vám poradíme a ukážeme, jak se na jednotlivých stanovištích a strojích správně cvičí. A pokud berete cvičení skutečně vážně, nechte si sestavit individuální cvičební plán od našich trenérů, případně využijte našich služeb dlouhodobě při osobních trénincích.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

DREAM GYM s.r.o.
Ještědská 171
Hněvousice
295 01 Mnichovo Hradiště

IČO: 05222681
DIČ: CZ05222681

ADRESA PROVOZOVNY

DREAM GYM
Štefánikova ulice č. p. 1303, I patro
293 01 Mladá Boleslav

Otevírací doba

Po – Čt: 6:00 – 22:00
Pá: 6:00 – 21:00
So – Ne, svátky: 8:00 – 20:00

ZODPOVĚDNÁ OSOBA

Roman Maršálek
+420 731 296 563
roman.marsalek@gmail.com